NÁZEV ZBOŽÍ | IVA |
ZNAČKY | ITALSKÉ |
VELIKOST | VELKÁ |
TYP KABELKY | PŘES RAMENO A DO RUKY |
VEJDE A4 | ANO |
HLAVNÉ ZAPÍNANÍ | NA ZIP |
KOVANÍ | STŘÍBRNÉ |
CVOČKY ZESPODU KABELKY | NE |
MAXIMÁLNA DÉLKA POPRUHU | 103cm |
REGULOVATELNÝ POPRUH | ANO |
ODEPÍNATELNÝ POPRUH | ANO |
POČET KOMOR | 2x předělené kapsou na zip |
KAPSA NA ZIP UVNITŘ | 1x |
VNÍTŘNÍ KAPSA NA DOKUMENTY | 1x |
VNÍTŘNÍ KAPSA NA MOBIL | 1x |
VNĚJŠÍ KAPSA | ANO |
PODŠÍVKA | ANO |
VNĚJŠÍ ROZMĚRY | ŠÍRKA:36cm,VÝŠKA:31cm, HLOUBKA:10cm |
BARVA | RŮŽOVÁ |
MATERIÁL | PRAVÁ KŮŽE |
VÝŠKA S RUKOJETÍ | 39cm |
ZÁRUKA
Na všechny výrobky zakoupené na Emotys.cz poskytujeme 24 měsíční záruku.
VÝMĚNA ZBOŽÍ
Pokud jste zakoupili výrobek u nás a chcete ho vyměnit, máte nárok na výměnu do 30 dnů.
VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Výrobky zakoupené u nás můžete vrátit nepoužité do 30 dnů a to bezdůvodně.
REKLAMACE
Jak reklamovat zboží se dočtete ZDE
OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ DO 12.00
Během pracovních dnů objednání zboží do 12.00 expedujeme ten samý den a jejich dodání je obvykle do 1-2 pracovních dnů.
OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ PO 12.00
Během pracovních dnů objednání zboží po 12.00 expedujeme v nejbližší pracovní den a jejich dodání je obvykle do 1-2 pracovních dnů.
Nabízíme 3 možnosti platby:
Milé dámy pokud milujete růžovou barvu, tak máme tu pro vás krásnou koženou kabelku do které se zamilujete na první pohled. Na přední straně kabelky se nacháza kapsa na zip, díky tomu má zajímavý a jedinečný vzhled. Vnitřek obsahuje dvě komory předělené kapsou na zip, jedna boční malá komora ze zipem na dokumenty a na druhej boční straně se nachází kapsa na mobil. Díky regulovatelnému ramínku můžeme ramínek přizpůsobit postavě. Kabelku můžeme nosit i do práce díky velikosti formátu A4.
Jak jí nosit?
Tato růžová kabelka je výjimečná tím, že působí na venek jednoduše. A proto se netřeba bát volit výrazné a neutrální barvy oblečení. Tím, že působí sportovně elegantně klidně můžeme zvolit jako obuv i tenisky.
Údržba a jej ošetrení:
-kabelku je dobré jednou za čas přetřít ochranným krémem na kůži, (nejlépe pokud je mastný a obsahuje vosk) který prodlouží její životnost na mnoho let. Dodá jí pěkný lesk a vzhled a kabelka tak může vypadat několik let jako nová.
-je dobré přetřít krémem i zipy z vnější strany kabelky
- prvotní ošetření kabelky uděláme za vás při jejím balení a následném odeslání k vám
-pokud se vám někdy kabelka ušpiní, použijte vlhčený handřík a odstraňte nečistoty. V případě větší nečistoty použijte krémy na kůži - na odstranění nečistot.
-nikdy nepoužívejte saponáty a kabelku nikdy neperte
-více o ošetrení kožené kabelky se můžete dočíst u nás v blogu (Emotys magazín) Jak vyčistit koženou kabelku
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte první, kdo napíše hodnocení na tento produkt.