Archív

Tipy na vánoční dárky pro pány

 

#vanocnitip #darek

Milé dámy, pokud si lámete hlavu nad tím, co darovat vašim mužům, manželem, přítelem, otcem, dědečkem, protože jim chcete darovat něco kvalitní, což jim vydrží a čemu se opravdu potěší? Připravili jsme pro vás tipy na vánoční dárky pro muže, kteří si potrpí na kvalitní pánské tašky.

 

#promuze #pansketasky

 

1. Pro pány, kteří mají rádi kvalitu, nosí notebook všude s sebou, či na setkání, či do práce a potřebují, aby si mohli dát tašku crossbody, tak je ideální pánská kožená taška Marek. Tato kožená taška se hodí hlavně pro mladší pány, kteří nosí rádi sportovní a ne až tak úplné elegantní oblečení. Dá se nosit na rameni, přes prsa. Disponuje dvěma přehlednými komorami, které zajistí dostatek prostoru pro jejich potřeby.

Klikněte na tento odkaz MAREK a zobrazí se vám barvy, které jsou momentálně k dispozici.

 

kožená pánská taška marek

 

#kozenataska #kozenataskamarek

 

2. Chcete-li darovat pánskou koženou tašku staršímu pánovi, kteří oblibuje takzvaný "kufříkový typ kožené tašky", nosí ji v rukou a málokdy na rameni, tak je pro něj ideální kožená taška s názvem Simeon, Sebastian a Boris. Tyto pánské tašky jsou velmi oblíbené, protože si páni v nich dokáží vytvořit absolutní pořádek díky několika komorám, přihrádkám a kapsám.

#simeon #sebastian #boris

K dispozici mají i klíč, díky kterému si mohou své dokumenty uzamknout před zvědavými pohledy a tak mít absolutní klid. Pokud se vám některá z těchto pánských tašek zalíbila, tak jednoduše klikněte na název dané tašky níže a ukáží se vám, ve kterých barvách jsou tyto tašky ještě k dispozici.

 

SIMEON                                                      SEBASTIAN                                                            BORIS

  

kožená taška simeon   kožená taška sebastiankožená taška boris

 

 

3. Pro pány, kteří nosí ve svých taškách pouze zakladní dokumenty jako klíče, peněženku a mobil, zakládají si na kvalitě, ale není pro ně prvořadá značka? Pro těchto pánů jsme připravili kožené pánské tašky značky Always Wild, které disponují množstvím vrecek a kapes, kde si mohou uložit své cennosti. Klikněte na název a dostanete se přímo k popisu dané tašky.

Always Wild 1115                                            Always Wild 52006                                  Always Wild 1705

kožená taška emotyskožená taška pánskakožená taška emotys

#kozenetaskypropany #kvalita #alwayswild

 

4. Rovněž pro pány, kteří potřebují do své tašky umístit jen základní dokumenty, ko klíče, peněženku a mobil a jednoduše potřebují pravou italskou kvalitu, tedy pánskou tašku z hrubé kůže. Pro ně jsme připravili kožené tašky menších rozměrů, které jsou velmi oblíbené.

Disponují jednou nebo dvěma komorami a regulovatelným dlouhým ramínkem. Jsou to kožené tašky CHULIO ve třech barvách.

 

kožená taška chulio

#kozenataskachulio #madeinitaly

 

 

Milé dámy, doufáme, že jste našli tu správnou pánskou tašku a že daná taška vašeho milého potěší. Abyste se dostali na konkrétní tašky, tak stačí kliknout buď na název, který je jiné barvy nebo pod obrázek, na který vás směřujeme už v textu. Pokud však stále nevíte, jakou tašku vybrat, tak jsme tu pro vás. Rady vam poradíme. Přejeme vám mnoho pěkných chvil při hledání toho správného dárku.

Váš Emotys.

 

 

 

 

top