Reklamační podmínky

Reklamační podmínky

Na výrobky z našeho e-shopu je poskytnuta 24 měsíční záruka.

V případě, že máte nějaký problém s výrobkem zakoupeným na na našem e-shopu Emotys.cz, prosím informujte nás e-mailem na info@emotys.cz a my vás budeme informovat o dalším postupu.

Pokud jste si u nás zakoupili nějaký produkt, a chcete ho vrátit zpět, případně jej chcete vyměnit za jiné zboží, máte nato nárok. Podle zákona České republiky můžete zboží vrátit do 14 pracovních dní nepoužívaný a to bezdůvodně. My jsme si však dobu vrácení prodloužili až do 30 dnů. Tedy zboží můžete vrátit do 30 dnů - nepoužitý, s originálními štítky připojenými ke zboží. Zakoupené zboží pečlivě zabalte, zasílejte ho kompletní (včetně vyplnění, dárků, prezentačních materiálů, taštiček a obalů...), nepoužité a nepoškozené. V případě, že zboží přijde poškozené - prohnuté v důsledku, že není vyplněn jako Vám bylo zboží odesláno nebo nějakým jiným způsobem poškozen, bez visaček; má právo prodávající zamítnout nárok na vrácení zboží.

Tiskopis k reklamaci nepotřebujete, postačí fakturační doklad, který jste získali se zakoupeným zbožím. Na zadní stranu napíšete vaše číslo účtu, na které vám vaše peníze (za zboží, nikoliv poštovné) vrátíme. Byli bychom velmi rádi, kdybyste nám uvedli i důvod vrácení zboží.

Peníze při vrácení zboží zasíláme ihned po obdržení zásilky od kupujícího. Přepravní náklady při vrácení si hradí zákazník. Jako informaci kupující dostává na e-mail z banky potvrzení o odeslání finančních porsředků z našeho účtu.


Zásilky nám prosím posílejte na tuto adresu:
Emotys.cz
Krakovská 583/9,
Praha
110 00 Praha 1

 
V případě jakýchkoliv jiných dotazů nebo problémů nás prosím kontaktujte na e-mail info@emotys.cz  a my vám rádi odpovíme.

 

 

 

top