O nás

Už delší čas jsme zkoumali, co člověk potřebuje ke zvýraznění své jedinečnosti. Historie nás naučila, že je to kvalitní produkt, který je i cenově dostupný a je v souladu s nejnovějšími trendy. Práve proto neustále sledujeme novinky a aktuality ze světa módy, a toto úsilí zhmotňujeme do výběru a prodeje těch nejlepších produktů ze značkových a italských dílen.

V oblasti prodeje kožených výrobků se snažíme co nejvíce uspokojit zákazníka, a to hlavně díky tomu, že nabízíme kožené kabelky a značkové kabelky. V naší nabídce naleznete kabelky šité přímo v Itálii se značkou Vera Pelle, Borse in Pelle a značkové kabelky Guess

Náš eshop Emotys. cz se specializuje hlavně na on-line prodej dámských kožených kabelek, batohů, peněženek a cestovních kufrů a taktéž na prodej i pánských kožených tašek přes rameno a peněženek, od výrobcu, které své řemeslo provádějí již několik let.

Několikrát do roka doplňujeme kolekci kabelek a produktů, abychom uspokojili klienty, kteří touží po krásných a aktuálních produktech ze světa módy. Chceme tak naplnit jejich vysoké očekávání.


                                                    

top