Jak získat kabelku zdarma

Připravili jsme pro vás šílenou akci, kde každý náš 10. zákazník získá objednanou kabelku ZDARMA.

 

Podmínky soutěže:

prvním krokem, aby byl zákazník zařazen do losování je zakoupení si kabelky nebo peněženky na Emotys.cz . Losování se koná jednou do měsíce. Každý výherní zákazník je vybírán náhodně naším systémem, tedy ne podle pořadí. Pokud zákazník, který si u nás zakoupil produkt, bude vylosován, a tudíž získá kabelku ZDARMA, budou mu na jeho účet vráceny finanční prostředky v hodnotě kabelky bez poštovného. Losování se bude konat vždy na konci měsíce a zákazníci, kteří budou vylosováni, budou emailem o této zprávě vyrozuměn.

Aby zákazník mohl získat výhru, musí souhlasit a splnit tyto dvě podmínky :

1. podmínka: dát like na naši Facebook stránku Emotys.cz https://www.facebook.com/emotyscz/

2. podmínku je třeba splnit v době, kdy vám bude emailem oznámeno, že jste vyhráli kabelku zdarma. V tomto případě je třeba zveřejnit na svém profilu na Facebooku následující text: Na www.Emotys.cz #emotyscz jsem vyhrála kabelku ZDARMA“. (Nezapomeňte zveřejnit status jako veřejný, abychom mohli zkontrolovat splnění této podmínky).

Po splnění těchto dvou podmínek vám budou připsány peníze na váš účet.

Pravidla súťaže:

- v případě, že bude chtít zákazník vrátit produkt, který od nás získal ZDARMA, nebudou mu poskytnuty finanční prostředky jako náhrada

-kabelku zákazník může vyměnit za jiný produkt, ale v případě nižší částky za vyměněnou kabelku mu nebudou vráceny finanční prostředky z rozdílu.

-pokud by ji chtěl vyměnit za kabelku s vyšší částkou, rozdíl z částky si bude muset doplatit. Toto platí pouze v případě, že produkt zákazník od nás vyhrál, tedy získal zdarma

-zákazník má právo výhru odmítnout

-reklamace v případě výhry jsou vyřizovány standardně, jako při koupi kabelky. Poskytnutá je 24 měsíční záruka.

 

Tato pravidla platí pouze v případě výhry.!

top